Plieninė iltis planuojama B Vada 2018

Tai vada apie kurią ilgai svajojome savo veislyne Plieninė iltis. Tikime jog svajojote ir Jūs!

Plieninė iltis planuojama B Vada 2018

Jau 2018 metų rugsėjo mėnesį veislyne “Plieninė iltis” laukiama darbinių linijų vokiečių aviganių vada! Apie šiuos šuniukus, kokiomis savybėmis ir charakteriu jie turi pasižymėti, pradėjome galvoti, svarstyti ir dėlioti net prieš kelis metus. Turbūt ir nereikia sakyti, kad mūsų požiūris į šunų veisimą yra labai atsakingas. Tad po rimtų ir ilgų svarstymų buvo tvirtai nuspręsta, jog mūsų veislyno kalytė Bonita iš Vilkų slėnio bus kergiama su darbinių linijų, nuolat dalyvaujančiu varžybose patinu Dinoso vom Eisernen Kreuz!

Dinoso vom Eisernen Kreuz

Dinoso yra gerai žinomas šuo visame pasaulyje. Šis darbinių linijų vokiečių aviganis nuolat dalyvauja varžybose, vis gerindamas rezultatus ir užimdamas prizines vietas. Šiais metais savo regiono atrankinėse varžybuose Dinoso užėmė 2 vietą ir pateko į kasmetinį vokietijos čempionatą.

Jo sesė Debby vom Eisernen Kreuz yra 2017 metų WUSV SV pasaulio čempionė, kiti broliai ir seserys yra taip pat gerai žinomi.

Pasirinkome Dinoso dėl individualių jo paties savybių.Jis greitas ir tikslus, paklusnus ir išvermingas, puikaus temperamento, bei anatomiškai stiprus ir gražus šuo. Tiesiog yra toks koks turėtų būti patinas mūsų veislyno požiūriu. Beje, jo sūnus Pepper von Kap Karthago nei kiek neatsilieka savo tėvui Dinoso. Todėl esame tikri, kad pasirinkome teisingai!

 

Ir tai įvyko!

2018 m. liepos 4 dieną važiavome į Vokietiją ir ten sukergėme Dinoso su Bonita. Ši vasara buvo ganėtinai karšta ir baiminomės, kad kelionė bus ne iš lengvųjų tiek mums tiek Bonitai. Tačiau išvykus mus maloniai nustebino atslinkę debesys ir gaivus lietus, taigi galėjome mėgautis vėsiu kelionės oru. Maršrutas mus žavėjo gražiais Bavarijos vaizdais ir įspūdingais vynuogynų laukais. Jeigu reikėtų kelionę kartoti, tai be jokių dvejonių vyktume dar kartą.

Nuvykę į Vokietiją susipažinome su Dinoso hendleriu Lothar Fandel. Kartu su juo turiningai praleidome kelias dienas besidalindami patirtimi bei patarimais apie šunis. Atsisveikindami su Lothar sakėme jog būtinai dar susitiksime netolimoje ateityje. Tikime taip ir įvyks.

Laukimas

Sėkmingai grįžome namo ir pradėjome ruoštis būsimai vadai. Bonita jaučiasi puikiai viso nėštumo metu. Pagal savo pajėgumus ji ir toliau treniruojasi, aktyviai leidžia laiką bėgiodama, žaisdama, o paskui jaukiai ilsisi savo guolyje. Bonita tiesiog mėgaujasi savo gyvenimu, o ir mes ją palepiname didesniu kiekiu specialaus maisto bei jos mėgstamais skanėstais. Šiai dienai jau yra 54 nėštumo diena. Ji pamažu pradeda ruoštis gimdymui, o ir mes su nekantrumu laukiame, kada į pasaulį ateis Bonitos B vada.