Single Blog Title

This is a single blog caption

Atlantas Laukinė vilkauogė IGP 1 & IGP 2

Taigi vieną 2018 vasarį atsitiko taip, kad pas mus atsirado Atlantas Laukinė vilkauogė (arba tiesiog Ferikas). Tai įvyko visiškai neplanuotai ir spontaniškai. Bet kaip sako visi geri dalykai ateina netikėtai.

Nusprendžiau tvirtai ir pasakiau, šuo su manimi bus ir mes kartu keliausime IGP (buvusio IPO) sporto kelių. Sportas, Sportas ir dar kartą sportas. Tikslai aiškūs ir dabar jau trauktis nėra kur „Ferikai pavarysim!!!”. Mums skirta kartu įveikti kalnus, todėl Judam!

Miškų siaubūnas

1,5m intensyvaus darbo

Atrodo prabėgo tiek daug laiko, bet tuo pačiu jis ištirpo tiesiog akimirksniu… Nuo pat vasario šalčių su Feriku pradėjome deliotis visą savo IGP programą. Žiūrėjau ką mes turime, ko mums reikia ir ką mokintis iš pradžių. Nepaisant to atsirado šioks toks planas ir pamažu pradėjome kopti į Mūsų IGP „Everestą”. Kuo daugiau dirbome tuo labiau mes pradėjome vienas kitą suprasti ir vienas kitu pasitikėti ir tapti duetu. Lengva nebuvo… Buvo ir saldaus ir kartaus, bet mes vis kopėme ir tikėjom, kad viskas yra pasiekiama.

Visus 2018 metus mes tiesiog dėliojomės planus ateinantiems 2019 metams, bet Spalį nusprendėme jog turime pabaigti sezoną BH egzaminu. Persižiūrėjomdairytis artimiausių BH/IGP egzaminų. Radome! Taigi sėdome į mašiną ir nuvažiavome į Rygą. Ir 2018 spalio 28 d. teisėjaujant P. Akimovs išlaikėme BH.

Kodėl taip greitai? Na mums jau buvo gana treniruočių jog BH egzaminas būtų išlaikytas tvirtai ir aiškiai. Ir mums norėjosi siekti IGP.

2019 metai – Grandiozinis planas

Po 2018 metų BH egzamino buvo jau aiškios spragos kurias mums reikėtų kartu užpildyti ir 2019 metai buvo skirti tam jog visas spragas mes galutinai susitvarkytume ir keliautume į IGP egzaminus tvirtomis kojomis.

Na ir prasidėjo labai stiprus darbas su figurantais, nes apsaugos sau daryti patys negalėjome. Važiavome į ivairius seminarus, treiningus ir tobulinomės ne tik apsaugą, bet ir paklusnumą bei pedsakus. Sutikome daug naujų žmonių, draugų, kompanjonų ir viskas deliojosi atrodo gerai.

Ir štai

Bet…. Planuok tu žmogau sako kaip nori, bet gyvenimas padaro savo…. Sukrito keli nemalonūs dalykai į vieną dieną atrodo ir planai persikeldavo į priekį…. Vis dėliojom, dėliojom, kol galų gale turėjome datą!!! 2019-08-18 Latvija laikysim IGP -1.

Atvažiavom į vietą iš vakaro pasidarėme treniruotę ir tada miegoti. Ryte atsikėlę supratom, kad lengva nebus… Mašinai nusėdo akumuliatorius…. Ir svarbiausia tempimo troso neturime… :))) Gerai, kad turėjome pavadžių. Kažkaip pavyko užtraukti mašiną su vietinio gyventojo pagalba ir su Feriku lekiam į pėdų susitikimo vietą. Aišku streso dėl egzamino šiek tiek turėjome, bet ta mašina paaštrino viską. Bent jau man :)))

Pėdas praėjome gerai. Paklusnumas irgi gerai praėjo. Apsaugos dalis buvo malonumas. Ir štai IGP-1 Jau turėjome Pėdsakus (A)- 94 balai, Paklusnumas (B)- 92, Apsauga (C)- 99!!! Abu buvom laimyngi ir Jau su IGP-1!!!

Atsipalaidavimas prie jūros

IGP-2 Kaip dabar?

Abu laimyngi patenkinti turim jau „vienetuką”, bet planas buvo ne toks… Na tada prasidėjo planų dėliojimas ir intensyvus ieškojimas kur, kaip ir kada išlaikyti IGP-2. Vienas savaitgalis kaip ir geras. Egzaminas yra netoliese! Varom! Ir tada staiga tik puff… Seminaras Su Hans Verbruggen suplanuotas jau prieš pusę metų… Aš jo labai laukiau… Neišeis… Na toliau ieškau kas bus toliau.

Ir štai pagaliau atsirado galimybė! Turim datą 2019-09-07 Lenkija IGP-2. Vėl nuvažiuojam iš vakaro. Vėl pasitreniruojam ir miegoti. Ryte atsikėlus pavedžiojus Feriką pirma mintis. Kaip su mašina? Įsėdom ir brum. Viskas OK! Varom!

Kaip visada egzamine viskas prasideda nuo pėdasakų. Praeiname sudėliotom pėdom. Viskas Puiku! (A)- 98 balai. Nu Labai gera nuotaika važiuojam į aikštelę. Paklusnumas (B)- 98. Nerealiai apsidžiaugiu! Tada laukiam Apsaugos. Apsaugoje figurantas kažkaip pasimiršta ir pradeda po pabegimo mums konvojavimą. Aš tai žinau, kad viena tiesioji ir tada jis sustoja, bet jis kažkodėl sumasto jog čia IGP-3 ir padaro posūkį bei kontra ataką. Gerai, kad mes daug dirbome tai mums nebuvo bėda ir viską padarom be priekaištų. Ir to pasekoje (C)- 98!!! Po egzamino pasijuokėme kartu su teisėju ir figurantu. Jie palinki Mums didžiulės sėkmės ir sako Jums reikėjo laikyti ta pačią dieną ir IGP-3. Sakėme gaila jog taip negalime… 🙂

Laimyngi kaip neaišku kas

Taigi 2019 IGP1 ir IGP2 planai įvykdyti pilnumoje!

IGP1 94-92-99, IGP2 98-98-98