Single Blog Title

This is a single blog caption

Chaos Plieninė iltis 2021 Startas

Chaos Plieninė iltis 2021 metai buvo pirmieji metai kada jis dalyvavo kažkokiose varžybose ar egzaminuose. Nuo pirmų dienų Chaos Plieninė iltis buvo išskirtinis savo temperamentu ir atsidavimu darbui. Būtent dėl šių savybių jis ir liko mūsų veislyne. Matėme jog tai bus nuostabus sportinis šuo ir begalo nuostabus draugas.

Daugiau nei pusantrų metų mes su Chaos mokinomės, žaidėm ir deliojom visas detales ir viena didelį paveiksliuką. Pasidarę visus reikalingus sveikatos tyrimus SV ir gavę atsakymą jog mūsų Chaos yra visiškai sveikas nusprendėme eiti į varžybas Latvijoje ir Lietuvoje.

Pirmi kartai su Choas varžybose… Daug jaudulio… daug nežinomybės.. Bet mes tai padarėme!!!! Chaos Plieninė iltis tapo Latvijos BH čempionu, o po 2 savaičių ir Lietuvos BH čempionu. Mes su juo nė neketinome eiti į Egzaminą (kuriame vertinimas yra maždaug 20-30% atlaidesnis), nes mums reikėjo varžybinio vertinimo. Jį ir gavome. Latvijoje surinkome 57 balus iš 60 galimų, O Lietuvoje 56 balus.

Neperseniausiai sužinojome jog Chaos tėtis Gero z Berounske Basty tapo 2021 WUSV SV pasaulio čempionu. Begalo džiaugemės Gero ir jo šeimininkės paisiekimais. Jie nuėjo didį kelią kuris yra visada sunkus ir ilgas.

Prasidedant Sportinių varžybų atostogoms žiemai mes dar Spalio 24 dieną laikėme Körung egzaminą ir patvirtinome, kad Chaos Plieninė iltis atitinka veislės charakteristikas ir gali turėti palikuonių.

Begalo Didžiuojamės savo mažyliu ir labai laukiam naujų startų 2022. O dabar kimbam vėl į darbus ir ruošiamės aukštesniam lygiui!